0 / 0 Kč

Max

Je mu skoro 6 let JRT+jezevčík, je to pesan s povahou pestrou jak malířská paleta....., ale je svůj, má rád starší děti, kočky pokud neutíkají i ostatní pejsky. Vyžaduje dostatek pozornosti a klidného vyrovnaného člověka, je akční, zdravě žarlivý, střeží svůj domov štěkáním na cizí. Je to pes 🙂. Ovládá základní povely. Miluje svého člověka ale neváhá ho chytit i za ruku, když se mu něco nelíbí. Nekousne.... jen upozorní, že tohle mu teda nesedí 😊, nemá rád změny, z toho důvodu potřebuje stabilní domov s režimem. Koníčky-stříhání drápků mezi ně jednoznačně nepatří, ale jinak super parťák. Potřebuje výchovu pozitivními metodami a laskavou rukou.
Maxík je zdravý a odolný voříšek. Nikdy nestonal, mlsný není a s chutí si dá jak granule, tak i kus masa.
Byl zvyklý spát s člověkem v posteli a od 22h zalehl a nechtěl být už ničím a nikým rušen. Má svůj zajetý režim a basta.
Max má temperament teriéra a hledá domov, kde se mu budou věnovat a hlavně nebudou víc v práci jak doma a taky ho patřičně unaví. Má rád procházky, aporty a balonky. Ideální by byl domov v domku se zahradou, kde by se vyběhal a nerušil svým občasným štěkotem. Což by v bytovém domě byl asi problém.... jo a taky nemá rád Silvestra-bojí se petard. Ale ne nějak dramaticky. Stačí že ho uklidníte, pohladíte a zůstanete s ním.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.