0 / 0 Kč

Mucino

 

Dědula- akční veselé Slunko, který sice většinu dne prospí, nebo prochodí po zahradě, ale kdykoliv vás náhodou někde potká, tak s toho má nepopsatelnou radost a je jedno jestli vás potkal před 5 minutami nebo půl hodinou. Má svůj svět, 17let je zasloužilý věk a je radost dívat se, že má radost on.  Byl u něj bohužel diagnostikován Cuhsingův syndrom, který zatím zvládáme díky Vetorylu, plus vitamíny na jeho kostřičku. Jinak je hluchej jak poleno a moc toho nevidí, ale je šťastnej a to je nejvíc. Na svůj věk čistotný( i když ve spánku se většinou počůrá, ale o tom neví), hned po probuzení upaluje na zahradu a moooc mu chutná. Dědulu jsme k nám vzali na dožití, po tom co odešel v říjnu 16ti letý Bert. A už u nás bude skoro rok. Staří pejskové by neměli být v kotci ani uvázaní u boudy, zvláštní kolik lidí nemá svědomí a jak pes zestárne a začne mít zdravotní problémy, tak je čas se ho zbavit- uspat, nebo strčit do útulku-jak se zbavit zodpovědnosti-je to smutné. A přitom nikdo netuší, jak vás takový dědula může rozesmát. Mám je ráda.

 Mucinko byl u nás necelý rok a bohužel díky věku musel odejít, začalo mu selhávat srdíčko, ledviny játra v kombinaci s Cushingem, jedno kolo jsme vybojovali, druhé už ne .....byl tu rád, odešel v náručí

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.