0 / 0 Kč

Diana-Didi

10.10.2019 nalezena v lese u Rapotína, hladová a promrzlá s gumovým obojkem, který nebyl její velikosti.  Díky všímavosti pana hajného a jeho rychlého jednání jsme pro Dianu, jak jí pojmenoval  jeli. Fenečka asi čtyřměsíční-byla veselá a naštěstí na ní zážitek nezanechal žádnou stopu. Strávila u pana  hajného noc v teple a dostala najíst, měla 3000 sdílení, jestli ji někdo nehledá-nehledal, ale to bylo jasné, už když jsme  viděli její obojek – někdo si pořídil malé štěně s rolničkou a ono mu trošku vyrostlo a zřejmě přestalo bavit.  Didi jsme hned po cestě vzali k veterináři na kontrolu, jako vždy když přebíráme nového pejska, aby bylo vše, jak má být a hurá domů. Didi-chytrá, milá, bystrá fenečka s oříškovýma očima -v dospělosti střední velikost.

Didi měla štěstí a při tolika sdílení se do ní zamiloval jeden mladý klučina, který napsal panu hajnému krásnou zprávu o tom, že Didi je přesně ten jeho pravý a vysněný parťák.  Pan hajný napsal nám, předali jsme si kontakty a domluvili návštěvu. Didi se mezitím naočkovala, načipovala,odčervila, aby do nového super domova odcházela, tak jak má. Také jsme se v průběhu toho dozvěděli, že je to zřejmě štěně, které někdo týden před tím než bylo nalezeno v lese, bylo nabízeno na bazoši za odvoz-smutná realita dnešní doby-pes není plyšová hračka na baterky, která lze nabízet, když přestane bavit. Měla štěstí…

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.