0 / 0 Kč

Špek

ŠPEKÁČEK DNES UMŘEL, PROSÍM JEN ZAPALTE SVÍČKU 8.4.2019 13h

ŠPEK přibral 2, 20kg hurá 4.2.2019 - ostatní bohužel beze změny

děkujeme ❤️❤️ všem za příspěvky na Špekáčka, jen nestíhám nic-krmím, mixuju krmím a krmím, kdo to nezažil, tak si to nedovede představit.

Se Špekem je to od kastrace 6.11. 2018 dost vážné - info doplním-teď hlavně držet pěsti

Tak Špekáček stále nemá vyhráno ...střeva se mu úspěšně rozhýbala (i díky Vaší podpoře), ale vyskytly se bohužel zase další komplikace . Po operaci, která se dělala, aby se střeva rozhýbaly se rozjel zánět jícnu a byl zjištěn stafylokok. Po přeléčení antibiotiky a z důvodu nelepšení se stavu, kdy Špekáček pořád zvracel všechno žrádlo a nebyl schopen se vůbec najíst byl diagnostikován Megaesophagus-což znamená krmení ve stoje, ale to nemělo ten chtěný efekt, proto podstoupil 8.1. na ABC klinice endoskopické vyšetření(gastroskopii). Byl zjištěn zúžený jícnen, kterým není schopen přijmou potravu a taky silný zánět jícnu a žaludku. 9.1. byl tedy převezen na VFU Brno, kde mu byla po domluvě zavedena sonda do žaludku, aby byla možnost dostat potravu tam kde má být a jícen se mohl ze zánětu zahojit.Také mu byla dělána balonková dilatace obou striktur(bolestivý zákrok) Dělá se vše proto, aby bylo možné Špekáčka uzdravit.Je veselý a i s hadičkou dělá hlouposti-tentokrát to nevzdává a bojuje. Děkujeme za finanční pomoc pro Špekáčka na transparentní účet 223762870/0600, protože již k dnešnímu dni se nám vyšplhaly náklady za léčení na skoro na 50 tisíc korun a jsme na začátku. Popřípadě o kvalitní konzervy, které je možné mixovat, nutridrinky a vše po čem může přibrat a jde rozmixovat. Špekáček je na polovině své původní váhy. A samozřejmě prosíme o držení všech tlapek a palců, aby vše dopadlo dobře a Špekáček byl zdráv a měl šanci najít nový domov. Děkujeme... 1.plyšový útulek a všichni Špekáčkovi kamarádi.

 

Mixujeme- kvalitní konzervy, zeleninu, rýži, těstoviny, spec. granule, vše co jde a vše po čem by mohl přibrat, a vše je třeba přecedit, aby se hadička neucpala, krmíme 6x až 8x denně + voda a léky, nutridrinky, takže vlastně celý den krmíme, nebo připravujeme.

https://1plysovyutulek.cz/ziva-zviratka-co-nasli-domov/205-spek-uctyhttps://1plysovyutulek.cz/ziva-zviratka-co-nasli-domov/205-spek-ucty

Dr.DO a Káča děkuje…❤️

 

 

Špek je strašně milý pesan, který visí na člověku, jen proto že ho pohladil. Je pro něj vše nové a vše vidí poprvé, což je potřeba chápat a počítat s tím. Je to nepopsaný list, jedinné, co je na tomto listu napsáno, že když se něco drží v ruce, tak se rychle schovat a když je něco v misce, tak to rychle sníst.

Zaslouží si konečně svoje DOma, ať v bytě, nebo domečku se zahrádkou, zaslouží si svého člověka, který ho bude mít rád....

Děkuji vám za něho

Dr.DO ❤️❤️

Špek je naočkovaný a očipovaný a dělá pokroky, už má kamarádku a dokonce skáče přes překážky...malý ani velký pesani mu nevadí, kočičky také ne, takže běhá se všemi, na vodítku netahá, zbytečně neštěká, rád se mazlí...v útulku je od 7.února 2018

 

děkujeme ❤️❤️

č.transparentního účtu: 223762870/0600

 

http://veterinavyskov.cz/

http://brno-novy-liskovec-64.allcz.org/mvdr-kristyna-lutovska.html/

https://veterinabrno.cz/

https://fvl.vfu.cz/informace-o-fakulte/sekce-ustavy/klinika-psu-a-kocek/zamestnanci/vnitrni-choroby/index.html.html

http://www.veterina-komin.cz/http://www.veterina-komin.cz/

děkujeme ❤️❤️

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.