0 / 0 Kč

Bastien a Lucián

Dva měsíce v útulku a nikdo, Bastien i Lucián jsou kontaktní a umazlení kocourci, kteří mají rádi společnost a kontakt, rádi se chovají a rádi jako každá koťata vymýšlí vylomeniny.

 

Včera v noci 30.7.2019 jsem jela vyzvednou dvě koťata, která sebrala ze silnice slečna, které nebylo jedno, že by je nějaké bezohledné hovado přejelo. Dnes proběhla veterina-kontrola, odblešení, odčervení, ušní svrab-váha 630 deka, cca 6 týdnů, dehydrovaná, podvýživená, Bastien(mourek) je docela apatický, Lucián(černý)je malý ďábel i když sotva stojí na nohách, takže jedu dokrmování a noční/denní. Nevím kdy lidi pochopí, že kastrace není vtip, jak mohou žít s tím, že zahodili dva malý drobky a tím je poslali na smrt. Jak si někdo může myslet, že se o sebe postarají protože kočka je přece šelma a něco si uloví-toto si opravdu může myslet jen debil-to je jako v lese odložit roční dítě a myslet si, že si budoucnost nějak pořeší a přežije na borůvkách a na kočárek si vezme půjčku. Jak se dají dokupy a vykrmí se, budou hledat jako spousta jiných koťat ten nej domov.

Domov našli společný až po osmi měsících v útulku, odcházeli vykastrovaní, očkovaní.

 

Dr.DO děkuje…

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé. 

                                           i plyšový pejsek může pomoci živému….

                                       číslo transparentního účtu: 223762870/0600

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.