0 / 0 Kč

Filip Bětka

Filip a Bětka 2013

Jednoho dne volala Ája, jestli bych nemohla vyzvednout dva ratlíky od Vyškova jo mohla a jela jsem-zavolala na tel a domluvila kdy - množírna tam funguje nějaký pátek a je vyhlášená a paní se pesanů zbavovala za odvoz. Nebyli na tom dobře ani psychicky ani zdravotně, to co paní pustila na zahradu, nemohlo chodit kvůli zakrouceným drápům a trávu to asi vidělo poprvé, nebyli to psi, bylo to něco. Běhal tam i malý Jack Russell teriér, asi pro efekt, takže bylo jasné, co teď zase asi pofrčí, a co ho chudáka čeká. Jména jsou prý Filip a Bětka, nezkoumala jsem jestli na to slyší- dělala jsem jen hloupého zájemce, co si přijel ze synem pro dva pejsky. Paní vzala nůžky na stromy a natvrdo ostříhala asi 3cm nehty, fenečka mě krvácela až domů a mě krvácelo srdce, doma ubytovat, najíst a mazlit. Byli fajn, jen než došlo na jídlo, to se chtěli zabít, takže bylo jasné, že je budu muset oddělovat. Po karanténě jsem je pustila do smečky, vše v poho jen na to krmení, ale to jsme zvládli (oddělováním všech), udělala se u obou kastrace, a hurá hledání společného domova. Domov našli u maminky mé kamarádky a jsem ráda za to, že společný-jen jsme museli měsíc čekat, než se udělá rekonstrukce podlah v domě a já trnula, aby si to nerozmysleli. Sehnat společný domov není úplně samozřejmost. Bětka s Filipem odjeli a já jsem ráda za ně, že to všedobře dopadlo, jen jsou dnes trošku tlustí, ale šťastní. Strávili u mě dva měsíce a dnes jsou spokojení a o tom to je.

Paní měla v nabídce i starou maltézačku, ale tu jsem z ní nedostala a ani neviděla, pak už mě nezvedala tel. Kde a jak zkončila nevím, na jiné zprávy odpovídala, že má domov.

RATLÍCI von Dočasky

Tuto dvojici čekal dost ošklivý osud. Pejsci sloužili k jedinému účelu - množení štěňat, k finančnímu zisku. Žili ve sklepě rodinného domu, neznali pohlazení, kvalitní jídlo, nezažili veterinární péči. Drápky měli přerostlé tak, že nemohli ani chodit. Naštěstí se dostali k úžasným lidem, oba jsou kastrovaní a po zbytek života budou jako v bavlnce.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.