0 / 0 Kč

Max

Max má domov

Maxe k nám dovezli majitelé v květnu 2019, s tím, že je , ,agresivní, , a mají z něj strach, aby nepokousal, tak co s ním… Máme ho tu měsíc a nepokousal nikoho (potkal tu spoustu lidí).

Žil 4 roky (od štěňátka) na zahradě, a po té co, jeho panička nastoupila na školu, tak přestal být čas na Maxe. Max je mazel, jen není moc socializovaný-což trénujeme-neví jak se chovat ke psům, na stejně velké vrčí, na lidi se dívá s velkou nedůvěrou-ale jak na koho - takže vrčí. Max vlastně vrčí každou chvíli, ale vrčí proto, že se snaží komunikovat - nenaučil se to zřejmě jinak, protože na sebe chce upozornit-je to sobeček a žárlivec, trošku problém s manipulací, ale jinak strašně umazlený, aktivní, veselý pes. Když pochopíte, co by chtěl, tak je naprosto úžasný. Max není do rodiny s dětmi, ne protože by jim ublížil, ale protože chce jen svého pána nebo paničku pro sebe- nechce se dělit. U nás má trošku smůlu, takže se dělit musí a zvládá to, zvládá i hygienu i přes to, že žil jen na zahradě. Potřebuje svého pána(jako jedináček), který bude jen jeho a pochopí co a jak s ním. Touží někoho mít a s někým být, byl dlouho sám na to, že má rád společnost. I teď, když toto píšu, sedí za mnou a vrčí – chce hladit, chce pozornost. Je to jen o tom ho pochopit a také určit hranice.

Do nového domova bude odcházet čipovaný, kastrovaný s adopční smlouvou

Maxe adoptovala jedna slečna, které jsme ze začátku věřili, že to zvládne a dá-nezvládla, nebyla chyba v Maxovi, ale ve slečně bohužel, byť se tvářila, jak s Maxem bude pracovat po všech vysvětlováních-jaký Max je , jak reaguje, jak se chová nezvládla to. Po měsíci jsme si chtěli vzít Maxe zpět, ale slečna odmítla se slovy, že už ví.. nevěděla, za další dva dovezla Maxe v podstatě ve stejném psych nastavení v jakém k nám došel od původních majitelů. Naštěstí se rychle v hlavičce porovnal a věděl, že je zpět doma.

Max našel nový domov, a dělá společnost staršímu pánovi, kde je šťastný

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.