0 / 0 Kč

Bárny

Má domov..

Bárny –narozen 14.8.2018je trošku divočák a především se bojí chlapů, tam kde se narodil a vyrůstal, tak to nebylo jednoduché, pán měl hodně blízko k alkoholu a pro ránu nešel daleko, ne všichni pejskové přežili. Má v hlavičce trošku chaoz, podle jizev na čumáku musel asi bojovat i o jídlo, někteří psi mu nevadí na některé statuje, už se nebojí pochovat a pohladit, ale bude třeba ještě trpělivost, než se srovná. Určitě bude potřebovat někoho akčního, kdo ho vyběhá a naučí, co má správný pes umět. Je bystrý, učenlivý a bude asi vždy vypadat jako štěně labradora. Velikostí bude tak ke kolenům cca do 15kg.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, podmínkou adopce bude kastrace.

 

Nějaký týden zpět jsem díky upozornění   po dohodě s majiteli a podepsání darovací smlouvy přebrala tyto dvě štěňata(sourozence) narozená 14.8.2018. Žili u sociálně slabých spoluobčanů v naprosto zoufalých podmínkách. První cesta byla pochopitelně na veterinu, děkuji klinika petr Vymazal  a Katka Novotná za pomoc. Štěňata jsou očkovaná, čipovaná, odblešená ,odčervená, hyperaktivní a veselá,už mají  i po karanténě, takže směle mohou do nových domovů. Album bude mít každý zvlášť, pracujeme na socializaci a hygieně.  Z jednoho ,,udajně nalezence,, se vyklubalo 6 pesanů žijících v nevhodných podmínkách. Hledáme domov i  10ti letému, kokrovi .a starému vlčákovi.

https://1plysovyutulek.cz/pribehy/rafael-o-p-s-4-4-2019-ron

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.