0 / 0 Kč

Kulíšek

Kulíšek má svoje doma, ❤️ vzali si ho super lidi, kteří se nebáli adoptovat skoro slépého pejska a za Kulíškem byli několikrát, aby si na ně zvykl a také na jejich dalšího pejska, kterého mají.

Žlutá ze srsti pomalu mizí, ale pořád je dost vykulený, i když dokáže lotroviny, pomalu rozkrmujeme a rozkapáváme očička, ale je dost jiný, každopádně umazlený. Zjistili jsme, že něco málo asi vidí, ale co, to nikdo neví, každopádně očička má zvláštní a bohužel díky křížení merle genu je to podivný pohled a vždy bude mít problémy. Docela vyrostl, takže už to není drobek a svoji váhu uplatňuje na všechny co jsou menší než on.

Kulíšek – 1.2.2018 Rovnou od holek z Křoví jedeme do Vyškova k panu doktorovi Vymazalovi – prohlídka, ostříhání drápků, nafasování všeho co je třeba a hurá domů do karantény -slepé štěňátko, přerostlé drápky, začervený, musel být zalezlý někde dole, protože byl ze všech stran pročůraný a ani po dvou koupáních jsme žlutou z jeho srsti nevydrhli. odhadem 4měsíce, zrovinka měnil zoubky.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.