0 / 0 Kč

Chilli

Rezervace

Je jí necelý rok a od štěněte si s ní osud pinká jako s míčkem. Jako malinké štěně byla nalezena na ulici. Vzala si ji k sobě rodina s dětmi....jenže jejich (ne) péči, kdy žila na řetězu venku, s minimem jídla (jen když si vzpomněli) by prostě nepřežila. Objevila ji paní, která si ji vzala k sobě. Ale drhlo to, protože domácí velký pes CHILLI napadal. Na chvíli si jí vzal do dočasky mladý pár ale ze zdravotních důvodů už to nejde déle.

Chilli vzal pod ochranná křídla 1plyšový útulek z.s. a hledáme pro tuto malou, 7 kilovou, oříškoidní princeznu milující a hlavně stabilní domov.

Za svůj kratičký život nic pěkného nepoznala. Jen ústrky a putování z ruky do ruky.

Tak strašně moc by chtěla někam patřit, mít jistotu, zázemí, prostě domov.

Z dočasné péče dostala moc pěkné vysvědčení:

Mazlivá, chytrá, velmi učenlivá a rychle chápe co se po ní chce. Ideálně jako jedináček, nejlépe k aktivním lidem ale odpočinek taky uvítá.

Je zdravá (doléčíme očko), čipovaná a čeká jí jen očkování.

Pro Chilli urychleně hledáme domov, protože další nový a několikátý pobyt jinde, už je na křehkou psí dušičku moc. A trčet v útulku s dalšími 30 psy by byla poslední kapkou.

Tak snad bude mít tenhle drobeček konečně štěstí na člověka. O život se nikoho neprosila.....ale už tady na tom světě prostě je. I obyčejný, nenápadný voříšek si zaslouží důstojný život, rodinu a domov.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.