0 / 0 Kč

Eimee

🧡 EIMEE 🧡
Roční a aktivní krátkonožka, hledá svůj druhý domov v pořadí. A taky ten poslední...
Eimee je kříženka nejen jezevčíka. V žilách jí koluje i kapka krve bígla, což z ní dělá veselou psí holku, co chvíli neposedí. Celý den je jako na pérkách a sotva se vzbudí, začíná pro ni "mejdan". V domácnosti, kde nyní žije, má několik psích kamarádů. Se všemi výborně vychází a provokuje ke hře. Je to taková "malá liška podšitá", která potřebuje aktivní lidičky, co jí náležitě unaví. Momentálně si zábavu musí hledat sama a patřičné vyžití jí zkrátka chybí.
Eimee je zdravé, odrostlé štěndo, které potřebuje výchovu, pár věcí doučit a vysvětlit, že ani ona se nemůže přece chovat jak z divokých vajec.
Hledáme akutně rodinku pro toto živé stříbro. Pouze s bydlením uvnitř a ideálně v domku se zahradou, kde se může vyběhat. Může i k psímu parťákovi adekvátní velikosti, podobného naturelu a božskou trpělivostí. Rozumné, větší děti, které už ví jak se k pejskům chovat uvítá s povděkem.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.