0 / 0 Kč

Michal

MIKI POTŘEBUJE DOMOV-Michal

Je mu teprve něco mezi 8 a 9 měsíci. Kolik "domovů" už má za sebou, to přesně nikdo neví. My víme o dvou, ve velmi krátkém časovém horizontu. Ten poslední domov trval přesně 6 dní.....

Obě Mikiho poslední rodinky byli spoluobčané, kteří ho krmili suchým rohlíkem, chlebem a taky prý snědl rajče. Při předání tvrdili, že je vegetarián. Co dodat....takovým lidem nic živého do rukou nepatří a na druhou stranu jim děkujeme, že ho "odevzdali" a nezbavili se ho jinak.

Miki byl rád. Za expaničkou se ani neohlédl, nezakňučel, nezaplakal. V danou chvíli věděl, že teď se mu otvírá nový svět, pravý život s notnou dávkou dobrodružství a o kus masa taky nebude nouze. Dobrovolně a rád s tím veganstvím seknul.

Je to mladý a překrásný pes s kapkou bulla (alespoň my ho tam vidíme), jiskrnýma očima a touhou po vědění. Vypadá to, že byl kdesi zavřený, bez možnosti poznat cokoliv.

První den v dočasce nechtěl opustit dům. Bál se vyjít na trávu, bál se pytle na odpadky a lekl se i vlastního stínu.

Doma ale nic neudělal. Hygienické návyky má.

Druhý den už byl odvážnější a zvědavě, i když s velkou opatrností vyšel ven číst pesemesky. Ale pořád ve střehu....

V dočasce je s druhým psem v pohodě, jen si hlídá misku. A tomu se nelze divit.

Miki hledá zodpovědný a milující domov. Potřebuje vyrovnané pány, co mu dodají sebevědomí, budou se mu věnovat, učit ho být správným psem a ukážou mu, co je to láska a rodina. Miki miluje děti každým coulem. Takže rozumné děti jsou vítány. Je to pesan pouze k bydlení uvnitř. Žádný kotec nebo bouda na zahradě. Miluje kolem sebe lidskou společnost a sám někde v koutě by smutnil.

Miki je 22 kilový fešák v barvě veverek, s očima jako kaštany a povahou dobráka.

Čeká na svůj nový začátek, svůj domov a na svou rodinu. Miki není vhodným psem pro úplné začátečníky. Proto nevolejte Vy, kterým se pouze líbí a nebo máte zkušenosti jen s pudlíkem.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.