0 / 0 Kč

Vendelín-Měnín

REZERVACE
💙 VENDELÍNEK Z MĚNÍNA 
Dvouletý psí klučina, co doposud znal jen svět o pár metrech čtverečních, plný harampadí a 80 hlavou smečku psích kámošů. Jeho život stál za starou belu. Hlad byl jeho každodenním chlebem, vet péče žádná a jediný kdo se ho věrně držel, byly blechy a různé další breberky.
Toto peklo skončilo.....
Vendelín konečně ví jak se jmenuje, jak vypadá svět tam venku a co obnáší člověčí láska. Už ví že ruce hladí, jak chutná piškot a co je to domov. I když je pouze dočasný.
Vendelín je neuvěřitelně veselý a pozitivní pes, co vykouzlí úsměv na tváři i tomu největšímu bubákovi. Celý den má tlamičku od ucha k uchu, nemůže se nabažit volnosti a svým jedním okem umí lišácky mrknout.
Vendelín už má vet kolečko za sebou, je kastrovaný a úplně zdravý. Sice v tom množitelském pekle přišel o zrak na jednom očku ale co.....jemu je to úplně fuk. V pohodě si s jedním vystačí. Říkal tetě....
Vendelín se učí všemu, co má spravný domácí pes umět. Občas se ještě zapomene a doma si třeba označkuje židli. Ale s trochou trpělivosti se toto v pohodě odbourá. Žádný učený z nebe nespadl. Ani Venouš ne. Je to mazel všech mazlů. Všechny které zná miluje a na cizí si musí zvyknout. Je to 6 kilový, trikolorní prcek typu "vestaj" a vejde se naprosto všude. I do malého bytu.
Hledáme pro něj rodinku, kde jsou srdce a dveře dokořán, z oken je slyšet smích a kde ho přivítají s otevřenou náručí. Ideálně v klidnější lokalitě mimo ruch velkoměsta.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.