0 / 0 Kč

Danuška-Měnín

REZERVACE
💖 MĚNÍNSKÁ DANUŠKA 💖
Ještě před nedávnem se jí o životě, jakým žije dnes, ani nesnilo. Znala jen haldy bordelu a malý dvorek, kde živořilo na 80 psů.
Skoro 5 let, což je její celý život znala jen tu odvrácenou stranu světa. Ten pomyslný život za zrcadlem.Křik, hluk, štěkot, hlad....toto vše znala dokonale.
Pak nastal den, kdy její tlapky poprvé ochutnaly trávu, slunce zahřálo její kožíšek a poprvé jí pohladila lidská dlaň.
Danuška nevěděla čí je, kde je a co se to děje. Najednou neměla hlad, nemusela bojovat o jídlo a taky spala v pelíšku, co se podobal obláčku. Danuška je v ráji...
Tahle malá psí princezna, vážící 6,5 kg hledá svůj první a poslední domov v životě. Je to atletka tělem i duší. Její dlouhé nožky jí dokážou lehce vynést i na stůl 😊. Miluje svět z výšek a bude milovat i vás.
Danuš zvládla kastraci, vet kolečko bez ztráty kytičky a za čas je potřeba zrevidovat zoubky. Jinak je to zdravé, veselé a mazlivé (jen koho zná) stvoření. Na cizí si musí zvyknout.
Hledáme pro ni trpělivou rodinku, která jí doučí vše co má spravný pejsek umět a postará se jí o doživotní ráj na zemi.
Domov hledáme pouze uvnitř, bez malých dětí a ideálně v bezpečné lokalitě mimo ruch velkoměsta. Zatím je to trochu plašánek, proto je potřeba mít venku a z počátku i na zahradě dvojité jištění.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.