0 / 0 Kč

Eliška

REZERVACE

Eliška se má k světu, je to chytrý koťě, slyší na svoje jméno a na zavolání je u vás jako malá tryskomyš. Spí, kde jinde než v posteli a přesně ví, kdy se jde spát. Má moc ráda jídlo a kočičí pamlsky a i když může jít do voliéry, je raději doma, ani otevřené dveře jí nelákají, je ráda tam kde jste. :-) Očkování, testy máme za sebou, teď už jen ten TOP domov.

Máme další kotě od soboty, je to mimčo někdo ho vyhodil v Olšanech u lesa a ....co říct? Veterina, odčervení-kontrola a za 14dní očkování, je to holčička a snad se nám povede najít top domov. Měla být ještě u mamči, ale to stejně, tak i zrzaveček. Prosím lidi kastrujte, to, že rozdáte koťata, nezbavujete se zodpovědnosti, za koťata vašich koťat a stále dokola. Kolik takových koťat někde umře, někdo jim ublíží, nebo je zabije, jsou to i vaše koťata!!! Kastrujte, pokud na to nemáte, zavolejte, ráda vám vaši kočku/kocoura nechám vykastrovat 🙂 Děkuji

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.