Zahraní slavnost 27.6.2019

Dr.DO | 27. červen 2019

 

Jednoho dne 6.6.2019 přistál Káči mail, psala paní Alexandra, že byli s dcerkou na dni dětí a adoptovali si naší Micku (plyšovou) -každým rokem pořádají na Gymnáziu a Základní umělecké škole Pavla Křížkovského v Brně v Komíně (GYMUM a ZUŠ)

Zahradní slavnost k ukončení školního roku a také, že by letos rádi pomohli plyšovému útulku. Káča si vzpomněla, že před rokem na zahradní slavnosti byla (nakoupila si výrobky studentů) a že se jí škola i akce strašně moc líbila-už jen proto, že jí baví malovat a umělecká škola byla kdysi jejím snem a hlavně ta budova má své úžasné kouzlo jak historické, tak vyzdobené hromadou výtvorů studentů, které jsou dokonalé a doplňují ducha staré budovy. Škola působí přesně, jak by umělecká škola působit měla.

Paní profesorka se tedy s Káčou domluvila na termínu 27.6.2019 a přípravy mohly začít. Káča nachystala plyšové pejsky a kočičky - které máme v plyšovém útulku a kteří hledají svoje domovy, studenti nachystali vše ostatní- charitativní bazárek, aukci studentských prací, vystoupení studentů, občerstvení, grilování-vše, co taková Zahradní slavnost na počest konce školního roku má mít. Nálada byla perfektní, studenti byli naprosto neuvěřitelní-odpoledne uběhlo jako nic. Adoptovalo se a nový domov našlo 14 pejsků a kočiček a v rámci bazárku i aukce obrázků se podařilo pro pejsky živé vybrat úchvatných 16 834 Kč, za jedno letní moc příjemné odpoledne.

Káča byla docela v šoku a moc děkuje všem, kteří přispěli- velké DÍKY! Díky také za pamlsky, deky, věci pro pejsky a kočičky. Prostě za příjemnou atmosféru, skvělý kolektiv profesorů a studentů, kterou tato škola má…

 


Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.