0 / 0 Kč

Psí Hvězdy Vestec 24.9.2023

Dr.DO | 24. září 2023

 

Děkujeme opět za pozvání na krásnou akci PSÍ HVĚZDY 2023 , které se konaly 24.9. a konají každoročně ve Vestci u Prahy a kterou jako každý rok pořádá  Pes nejvěrnější přítel člověka z.s.

Je to veselá akce, na kterou se já i Káča moc těšíme každý rok, protože tam potkáme spoustu známých a kámošů a naše adopťáky, kteří to k nám tak mají blíž než na Moravu. Ráno, než Káča s Lucinkou nachystaly stánek, tak jsem dostal úkol hlídat Charlieho a Oskara, kteří letos jeli s námi-co kdyby se na ně usmálo štěstí a našli domov. My sice sebou živé pejsky nevozíme, protože do jednoho auta se stánkem byjsme se nevešli, ale letos jsme měli půjčenou dodávku, tak bylo místa dost pro všechny, hlavně pro  plyšáky, kteří hledají svoje doma, a letos jich domov našlo 8 + dva velikánský, kteří se dražili.Výtěžek z adoptovaných pejsků jsme věnovali do společné kasy pro všechny spolky a útulky, jak to děláme každý rok-2580,-. Také se za námi na akci stavila Aminka-fenečka čerstvě adoptovaná z kauzy Měnín, měli jsme moc velkou radost, že jí vidíme a stejně tak i ostatní. Káča si pokecala s Jardou Šetlíkem z Packy pro útulkáče, který pomáhá spolkům a útulkům pořádáním virtuálních pochoďáků a běhů. Super nápad a děkujeme, že pomohl na jaře i nám.

Každopádně neděli jsme opět měli počasí na objednávku, prostě krásně a program byl pestrý a hlavně vtipný a veselý, nejvíce jako vždy tombola -kterou skoro celou vyhrál Azyl Tylda J . Je to především umísťovací výstava pejsků  a je super, že spousta pejsků opět našla svoje domovy a vybraná částka pro pejsky v nouzi činila neuvěřitelných 39 200,- Kč, které se rovným dílem rozdělili mezi spolky a útulky. . Děkujeme všem, kdo se jakýmkoliv způsobem podílel na přípravách a organizaci akce- jsou to akce, které mají smysl.

1plyšový útulek z.s.

Útulek Jimlín

Psí senioři v nouzi, z.s.

Léčivé tlapky, z. s.

AniDef - útulek Žim

Dočasky De De

Azyl Tylda z.s.

Útulek Bouchalka - dobrovolníci

 


Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.