0 / 0 Kč

Návštěva Roxe-našeho miminka :-) 20.3.2024

Dr.DO | 20. březen 2024

 Měli jsme cestu ku Praze (Předpremiera filmu Gump-jsme Dvojka) a proč nevyrazit dříve 🙂 Káča s tetou Martou se domluvily, že by se mohly stavit za Roxem a zase mu dovézt nějaký mňamky, když už jedou tím směrem. Takže proč se nestavit za ,,naším,, rozmazlenečkem Roxem. Já zůstal raději v autě-byl jsem už slušně oblečený na večerní premiěru a Rox by mě trošku oslintal. Chlapeček nám zmohutněl a je z něj kus chlapa, který si náležitě hlídá svůj pozemek(cca 15000m) a svojí parťačku a všechny obyvatele pozemku-krávu, oslíka, koně a spoustu drobotiny. Tetu Martu přivítal naležitě, Káče dal najevo, že jí neodpustil, že tím, že ho přestěhovala do nového domova, že přišel o svojí nejoblíbenější hračku- Káču 🙈(nejvíc ho u ní bavilo v nestřeženém okamžiku jí sejmout, tak aby se ideálně válela v blátě, a pak zakusování se do předloktí ,to byla top zábava a to dělal i návštěvám-což někteří potvrdí :-)-prostě top zábava🥹😅.
Rox se má moc dobře(nebýt útulek neposlala by ho dál,ale nejde sbírat a syslit, každý kvalitní domov pro takové tele je nejvíc) Rox nám představil svoje kámoše-koně -v poho, kráva-no poslední dobou s nimi má Káča nějak problém na fb a oslíci, ti se také rozmnožili-tady byl jen jeden a byl kámoš. Ti se kterými žije Rox bych řekl, že jsou naprosto v poho a rádi jsme se opět viděli 🙂. Pak jsme si to s tetou Martou střihli ke Káči kámošce o 10km dál, kde nás přivítal kocour, co se fakt fotit nechtěl, ale Káča ho jooo-ten pohled-to se nezapomíná 😍. A nádherný kůň z pohádky pro princeznu, ten fakt by nádhernej. Děkujeme Míšo, za azyl (převleknutí se na top akci) a že jste se s Káčou po letech zase viděli-moc jí to nabilo 🩷 moc jí mrzí, že na svoje staré přátele už nemám ten čas a děkuje všem svým přátelům, že chápou, že my se vždy nějak někdy potkáme, ale že pesani, co tu má ti tolik času někteří nemají a je tu prostě pro ně.
P.S. výlet nebyl bez problémů, ráno napsalo útulkový auto, že nic, takže odtahovka, půjčení auta, přeskládání věcí a s půjčeným hurá vstříc zážitkům. Nu což-štěstí přeje připraveným-nebo tak nějak to je 🙂, ale to je jiný příběh 🙂 který já lenoch taky snad někdy dopíšu :-)

 


Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.