Plyšový útulek je útulek pro plyšové pejsky a kočičky - funguje stejně jako útulek pro pejsky živé, které tu máme také. Každý pejsek hledá nový DOmov a pokud ho najde, odchází od nás vykoupaný, vyčesaný, někdy i opravený na základě adopční smlouvy a po zaplacení adopčního poplatku, který je použit na pejsky živé. Ne všichni pejskové(plyšáci) příjdou do našeho útulku úplně v pořádku, co jde, opravíme a pejsek je jako nový. Bohužel, některá zranění nejdou opravit, tak jsou tito pejskové nabízení k virtuální adopci. Příspěvky zaslané na jejich jméno jsou použity na pejsky živé, u každého pejska uvedeme jméno a kolik, kdo přispěl, dárci zašleme darovací smlouvu.

Samozřejmě pokud máte doma nějakého plyšového pejska, který je smutný a nikdo si s ním už nehraje, nemusí být nový, nebo dokonalý a rádi by jste pomohli pejskům živým, zašlete nám ho na adresu se jménem, věkem a kratičkým příběhem jak pejsek žil.

My se mu pokusíme najít nový DOmov a tím pomoci pejskům živým.            

🐾🐾

nekupuj adoptuj....i plyšový pejsek může pomoci živému….. 

děkujeme
❤️❤️❤️

děkujeme také,že pejsky a kočičky z plyšového útulku nepoužíváte jako hračky pro pejsky živé, máme je rádi a máme k nim vztah, sice si neprojdou tak bolavou cestou jako pejskové a kočičky živé, ale vypiplat každého plyšáka taky není jednoduché-koupání,česání,opravy atd. také děkujeme za fotky z nových domovů.

K nám do útulku přijímáme i ostatní plyšáky, protože i plyšák může pomoci kočičce nebo pejskovi živému...