GUMP

 

11.8.2020 jsme od Filipa Rožka(autora knížky) dostali do útulku tři plyšové GUMPY a ať jim najdeme ten správný domov jako má GUMP živý. Domovy jsme našly a hned v jeden den na Psích Hvězdách ve Vestci  20.9.2020, což bylo super. Prodalo se i spousta knížek. Takže všichni Gumpové mají nový domov. A to nás po knížce čeká ještě film. Odložená premiéra na duben 2021. Káča ho viděla.

Dnes byl ten den... GUMP zase ten GUMP  18.12.2020

Dnes jsem viděla GUMPA .... film, který měl mít premieru 3.12. ale neměl, protože Covid a snad se dočkáme v dubnu, kdy by měla být. Co napsat???? Nemám slov a ještě teď si ho přehrávám v hlavě. Takový film tu ještě nebyl a i když jsem samozřejmě potřebovala kapesníky hooodně kapesníků(kdo mě zná, ví), tak je to o tom, že brečíte nad tím jaký lidi dokážou být zlý, ale brečíte i nad tím, jaký lidi dokáží být úžasní a to vám dá pocit štěstí, že to není až tak v ... jak se zdá, když víte jak to opravdu chodí. Popravdě je neuvěřitelné kolik rovin film má a přesto je krásný, pochopitelný, uchopitelný, milý i bolavý - ale to je život-psí nebo lidský a za mě stojí opravdu za to, ho vidět, protože pak třeba pochopíte, nebo nevzdáte, nebo dokážete, co jste před tím netušili.

Takže i když jsem měla co dělat-za mě ano a myslím, že jsem ho neviděla naposled a pokud by měl otevřít oči jen pár lidem, tak to za to stálo. P.S. Vše dobře dopadne

Děkuju Filip Rožek za pozvání a Veronika Hájková za to, že to vedle mě vydržela celý film

Ještě bych jen napsala, že neuvěřitelné obsazení a všem to prostě sedlo jak mělo, takže vše je jak má být

https://www.youtube.com/watch?v=AdE-mhDooOo...

www.filmgump.cz

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Hasiči pomáhají útulkům - Kalendář 2021 již v prodeji:

Kalendář stolní 2021

Charitativní stolní kalendář 2021:

Objednat

Charitativní nástěnný kalendář 2021

Charitativní nástěnný kalendář 2021:

Objednat

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.