0 / 0 Kč

Čestmír

Čestmír je zelený kocourek, který hledá svoje doma. Je trošku extravagantní s růžovou mašlí, ale dnes se nosí vše, tak snad se bude líbit. Rád sedí a poslouchá vyprávění, nebo rád kouká na pohádky, snad najde někoho, kdo si s ním bude povídat.

V lednu roce 2019 jsme k nám od jedné staré paní vzali 15tiletého pejska Berta, kterého paní ze zdravotních důvodů musela někam umístit a nikdo ho nechtěl, protože nemusel pejsky ostatní a paní nechtěla, aby skončil někde v kotci, což chápeme-měla ho s manželem celý Bertův život. Tak Bertík putoval k nám a začalo seznamování. Za 14 dní už Bert chodil ven i s ostatními pejsky, jen kočky se před ním musely mít na pozoru, ale zvládli jsme vše. Paní dokonce přijela za Bertem na návštěvu, byla u nás celé odpoledne a právě její sousedka, která jí s manželem dovezla, tak k nám do útulku dovezla i spoustu plyšáků a mezi nimi i tři pejsky a dvě kočičky. Děkujeme

Adopční poplatek 80,-

Jitka Rejnová


Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Hasiči pomáhají útulkům - Kalendář 2023 již v prodeji:

Kalendář stolní 2023

Charitativní stolní kalendář 2023:

Objednat

Charitativní nástěnný kalendář 2023

Charitativní nástěnný kalendář 2023:

Objednat

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.