0 / 0 Kč

Mazlík

Mazlík

20.1.2019 zastavilo u našeho útulku auto-samozřejmě po předchozí domluvě, že k nám přibude další plyšový pesan Mazlík -, ,prý velký, , - jsme zvyklí, že velký není vždycky velký-ale když se otevřely dveře auta, tak Káča ztratila dech – původní majitelka Mazlíka Míša pomohla vystoupit obrovskému pesanovi, který je snad velký jako Káča –no byl to docela šok-takového obra jsme v útulku ještě neměli. Slíbili jsme Míše, že mu najdeme ten nejlepší domov, aby mohl dělat to, co dosud a to-radost. Míša nám k němu napsala i jeho příběh.

 

, ,Mazlíkovi je asi 12 let, dostala jsem ho jako vánoční dárek, a hned na Štědrý večer jsem ho vezla MHD k babičce, takže v autobuse udělal velkou parádu a spoustu legrace, seděl sám na sedačce a koukal z okýnka, z venku na něj mávaly děti. Na několik let potom obsadil velkou postel u mojí babičky, kam se už nikdo další nevlezl. Když jsem se stěhovala do Brna, jel Mazlík samozřejmě se mnou, bydlel se mnou a s mým kocourem (živým) v bytě, často se k němu kocour večer tulil a někdy svedli i boj, to jsem pak musela kocourovi vytáhnout z tlamky Mazlíkovy chlupy. Mazlík byl kamarádem nejen pro mého kocoura, ale i pro spoustu dětí, které k nám chodily na návštěvu a s Mazlíkem si hrály, jezdily na něm, tulily se k němu. Jednou se mnou jel i do práce, kde se také stal hned celebritou, děti z azylového domu se s ním fotily na vánoční přání pro své maminky. Mazlík dosud zažil spoustu srandy a rád by ještě s nějakými dětmi něco hezkého zažil. Proto jsem se rozhodla ho věnovat dále, někomu, komu udělá radost, nejlépe dětem, které ocení to, že je velký, a může je případně ochránit před různými strachy. Mazlíkovou velkou předností je, že umí udržet i velká tajemství a to je výzva, , Michaela K.

 

Mazlík má domov a ne ledajaký. Pozvala si nás mateřská škola Dráček z Brna, že by si chtěli do školky adoptovat pejska a pomoci tak pejskům živým. Protože jsme Míši slíbili, že najdeme Mazlíkovi ten nejlepší domov, tak to byla jasná volba. Mazlík půjde do školky. Tam bude dělat radost dětem a sem tam jim pofouká nějakou tu bolístku, nebo si schová nějaké to tajemství. Vzali jsme sebou i našeho krasavce Noriho, aby si s dětmi zazpíval a aby děti viděli velkého živého pejska a mohli se s ním pomazlit. Bylo to krásné datum 14.2.2019-takže vlastně láska. Paní ředitelka našemu útulku předala spoustu dárků pro naše útulkáče a také 1400, - korun, které vybrali s rodiči, za co moc děkujeme.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Hasiči pomáhají útulkům - Kalendář 2023 již v prodeji:

Kalendář stolní 2023

Charitativní stolní kalendář 2023:

Objednat

Charitativní nástěnný kalendář 2023

Charitativní nástěnný kalendář 2023:

Objednat

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.