0 / 0 Kč

Dárek

Dárek(Dáreček)

Dárek se k nám do útulku dostal proto, aby jeho adopce, kromě toho, že najde nový domov, také pomohla nějakému pejskovi. A je vlastně jedno jestli z plyšového útulku nebo z nějakého jiného, protože pejsky a kočičky sebou vozíme po voříškiádách a akcích, aby měli tu možnost nový domov najít. Je jiné vybírat pejska nebo kočičku podle fotky a jiné, když si je můžete pohladit. Dárek je pejsek nový, který za sebou nemá špatné zážitky, že by ho někdo odložil a možná i proto je veselým pejskem, který čeká vesele na svoje nové doma.

Dárek

se k nám dostal 4.9.2018 a to tak, že nám ho dovezla ambasadorka projektu Leona -

Dárcovství- Váš Chovatel cz. a nedovezla jen Dárečka, ale spoustu dárků pro pesany a i kočičky, co tu máme a upekla krásný dort, který hooodně chutnal všem živým pesanům. Ten samozřejmě zmizel jako první a pochutnali si na něm všichni. Bylo to příjemné odpoledne a škoda, že času nebylo více. Váš chovatel je projekt, který se snaží pomáhat více útulkům najednou a že jich je hodně, stačí se podívat na jejich stránky. Je to neuvěřitelné a milé. Přiznáme se, že když nám bylo ouvej a na účtě nula, hodně nám pomohly příspěvky lidí na tento projekt, za což moc děkujeme Leoně a jejímu projektu.

Má DOmov ❤️ 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Hasiči pomáhají útulkům - Kalendář 2023 již v prodeji:

Kalendář stolní 2023

Charitativní stolní kalendář 2023:

Objednat

Charitativní nástěnný kalendář 2023

Charitativní nástěnný kalendář 2023:

Objednat

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.